fbpx

Zostań Partnerem RCB! Włącz się w sprzedaż kredytów bankowych i pożyczkowych już dziś!

WITAJ W STREFIE PARTNERA

Już tu jesteś – czyli poczułeś conajmiej zaciekawienie – kim tak naprawdę jesteśmy. Idźmy dalej, przedstawiamy Ci czym konkretnie się zajmujemy i jakie rozwiązania jesteśmy w stanie dostarczyć dla Ciebie i Twojego biznesu. Takie RCB w pigułce! A konkretnie:

CO ZYSKUJESZ?

Wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży. W RCB nasz Partner jest jest najważniejszy! Postawiliśmy na nieduże regiony, a wszystko po to, żeby kierownik mógł być z Tobą w stałym kontakcie. Kierownik RCB jest od tego żeby Ci pomóc – potrzebujesz dostępów? Informacji? Od tego jesteśmy.
Szkolenia produktowe. Świat finansów jest zwariowany i dynamiczny. To świat ciągłych zmian. Dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco.
Szkolenia sprzedażowe z umiejętności miękkich. Wszyscy pracujemy na prowizji, często konkurujemy na rynku z innymi doradcami i to dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy jesteśmy w stanie sprzedać nasze rozwiązania bądź nie. RCB stawia na Twój rozwój. Oferujemy Ci nie tylko wiedzę produktową, ale i czysto sprzedażową. Wejdź na wyższy poziom Twoich umiejętności.
Idea RCB Hub to nic innego jak kolejne narzędzie wspierające Twój biznes! Cały zamysł to najprościej rzecz ujmując Twoje miejsce do pracy w RCB. Możesz swobodnie korzystać z naszych biur regionalnych – czuj się tam jak u siebie. Korzystaj z urządzeń biurowych, kawy, wsparcia pracownika DWS na miejscu. Przyjdź, spotkaj się ze swoim klientem, podpisz wnioski i zarejestruj je w systemie. RCB HUB to tak naprawdę co-workingowe miejsce dla pośredników. Bardzo chętnie popracujemy z Tobą. Więc jak? Zajrzysz do nas? Włącz się w biznes!

SYSTEM POŻYCZ POŻYCZKĘ! Już dostępny! Kilkanaście firm pożyczkowych, bank wiedzy, aktualne wnioski, konkursy sprzedażowe.. a to wszystko pod jednym adresem! www.system.rcb24.pl

Poznaj naszych Menedżerów

Mariusz Abramczuk

Mariusz Abramczuk

Dyrektor Działu Handlowego

Marcin Marczuk

Marcin Marczuk

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Maciej Styś

Maciej Styś

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dariusz Trojańczyk

Dariusz Trojańczyk

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Wypełnij poniższy formularz i zostań Partnerem RCB!

Współpraca z RCB to sama przyjemność. Korzystałem już jak większość pośredników z wielu Operatorów Bankowych ale to dopiero RCB pokazuje jak powinna wyglądać współpraca.

System Pożycz Pożyczkę – dla mnie nowość – do tej pory sprzedawałem kredyty hipoteczne. Fenomenalne! Nie byłem świadomy ilu klientów potrzebuje tego typu produktów.

Dział Wsparcia – najmocniejsza część RCB – dziewczyny są mega pomocne!

Dzięki! Daniel

Pośrednik finansowy, EBroker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasze biura:

RCB Warszawa

Zepter Business Center

ul. Domaniewska 37

02-672 Warszawa

RCB Radom

ul. Kielecka 28

26-600 Radom

infolinia: +48 22 100 87 00

mail: kontakt@rcb24.pl